SDLG

ماشین‌آلات ساختمانی شاندونگ لینگونگ (SDLG) که برای اولین بار در سال ۱۹۷۲ تأسیس شد. یک تولیدکننده پیشرو بین‌المللی ماشین‌آلات ساختمانی، و شرکت فناوری بالا در سطح ملی است.  SDLG بیش از ۱۰۰ نوع محصول در سه دسته یعنی لودر، بیل و ماشین‌آلات ساخت پیاده‌رو تولید می‌کند. یکی از ۵۰۰ شرکت برتر جهان است. در سال ۲۰۰۶ با شرکت VOLVO شروع به همکاری کرد. در سال ۲۰۰۷ شرکت VOLVO توافق‌نامه‌ای راجع به سرمایه‌گذاری با SDLG امضا کرد؛ و این عامل باعث توسعه سریع محصولات از ۱۵۰۰۰ واحد اصلی به ۳۰۰۰۰ واحد شد. به این ترتیب شرکت SDLG پیشرفت کرد و برای رسیدن به هدف خود از شرکت VOLVO کمک گرفت. شرکت VOLVO کارخانه بیل مکانیکی SDLG را در برزیل افتتاح کرد. بازارهای شرکت SDLG شامل کشورهای هند، روسیه، آمریکای شمالی و خاورمیانه و کشورهای دیگر می‌باشد.

SDLG

SDLG دارای دستگاه‌های فنی پیشرفته، تجهیزات تست و سیستم مدیریت است که کیفیت و عملکرد محصول را تضمین می‌کند. رضایت مشتری و سهم بازار شرکت جایگاه پیشرو در این صنعت را به عهده می‌گیرد. این شرکت به دنبال ارزش اصلی “بهره‌وری اول، فن‌آوری پیشرو”، چسباندن به نوآوری‌های فن‌آوری و مدیریت؛ ترویج تعالی مدیریت عملکرد و LPS، و اجرای بازاریابی دقیق و استراتژی نام تجاری است. با بهبود مداوم کارایی بهره‌برداری، به یک پرداخت‌کننده عمده مالیات برای هر دو بودجه مالی استانی و شهرداری تبدیل شده است. SDLG مدام استراتژی عملیات بین‌المللی را به جلو می برد؛ و همکاری‌ها و مبادلات در فناوری، مدیریت و عملیات برند را بالا می‌برد. در نتیجه در چیدمان محصول، سیستم پشتیبانی، منابع انسانی و بازاریابی بین‌المللی‌تر می‌شود.

SDLG
SDLG

تا به امروز، امکانات تولید متعدد و ده‌ها خروجی بازاریابی و خدمات در جهان را راه‌اندازی کرده است؛ که کسب و کار آن‌ها به بیش از ۱۳۰ کشور و منطقه می‌رسد و صادرات آن‌ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

SDLG