ما را بیشتر بشناسید...

مجموعه بازرگانی پارت ماشین با اتکا به لطف خداوند و همکاری نیروهای متعهد فعالیت خود را از سال 1384 با ورود انواع لودرهای چینی به ایران آغاز کرد. این مجموعه تحت نظر مهندسین مجرب، کار خود را در زمینه تولید قطعات یدکی لودرهای چینی شروع و با ازدیاد انواع لودرهای چینی در ایران توانست فعالیت خود را در زمینه واردات لوازم یدکی انواع برندهای لودرهای چینی گسترش دهد، به گونه‌ای که تبدیل به بزرگترین وارد کننده و تامین کننده قطعات یدکی لودرهای چینی در ایران گردید.

پخش ویدیو

با ما همراه باشید

تامین تجهیزات

درادامه با موفقیت این مجموعه در تامین لوازم یدکی لودرها، اقدام به واردات لوازم یدکی انواع موتورهای چینی و سایر اقلام ماشین‌های سنگین از قبیل گریدرهای چینی و… کرد.

loader 04

یک دهه تجربه

هم اکنون با توجه به تجربه یک دهه تامین قطعات یدکی ماشین آلات راه سازی، این مجموعه آماده ارائه خدمات به همکاران و مشتریان عزیز می‌باشد.

توسعه و بهبود

توسعه روزافزون انواع ماشین‌آلات راه سازی نیازمند حضور مستمر در این حوزه می‌باشد. بازرگانی پارت ماشین افتخار دارد به منظور کسب رضایت همکاران و مشتریان و ارتقاء کیفیت خدمات و همچنین با در نظر گرفتن نظرات سازنده آنها فعالیت خود را به خواست خداوند توسعه و بهبود بخشد.

با ما بیشتر آشنا بشوید

هر یک از اعضای تیم ما بی وقفه بهترین خدمات ممکن را ارائه می دهند.

آقای

Interior Designer

آقای

Co Founder

آقای

Architect

آقای

Interior Designer

مورد اعتماد بهترین ها